👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پاورپوینت در مورد نوسازی بافت فرسوده ده ونک

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پاورپوینت در مورد نوسازی بافت فرسوده ده ونک

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : پاورپوینت
نوع فایل :  powerpoint (..pptx) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد اسلاید : 63 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..pptx) : 
 

تهیه کنندگان:
سعید کریمی
عماد احمدی
امیررضا یونجی
استاد راهنما:خانم مهندس لاهوتی
ارزیابی بافت فرسوده ده ونک
: چکیده
بافت های فرسوده شهری صرف نظراز گونه های متفاوت آنه مجصول برخی کم توجهی های مدیریت شهری است که در طول زمان به صورت پهنه ای از شهر در آمده که فاقد پایداری و استحکام لازم کالبدی بوده دسترسی مناسبی برای خانه های آنها بوجود نیامده و از کمبودشدید خدمات رنج می برد.به همین دلیل با توجه به کیفیت پایین زندگی در بخش هایی از آنها،محل سکونت اقشار محروم و مهاجران روستایی و بعضا غیر ایرانی شده و در نهایت به امکانهایی نا امن و با ناهنجارهای فراوان اجتماعی در پایین ترین سطح کیفیت محیطی تبدیل شده اند.
آنچه در کشورما امر مداخله .بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده را با مشکل روبرو کرده,فقدان یک استراتژی مشخص متکی به شناسایی گونه های بافت فرسوده و عزم جدی مدیریت شهری برای نوسازی و بهسازی آنها بوده است. باتوجه به ویژگی بافت فرسوده ده ونک که ترکیبی از گونه های مختلف بافت فرسوده مانند:بافت فرسوده شهری باپیشینه روستایی,با پیشینه اسکان غیر رسمی و بافت های شهری را در خود جای داده,رویکرد مداخله و نوسازی نیز بر همین مبنا پیشنهاد شده است.

 

پاورپوینت در مورد نحوه اجرای پی در ساختمان پاورپوینت در مورد موزه فرش تهران پاورپوینت در مورد معماری اسلامی خراسانی پاورپوینت در مورد معماری پهلوی