👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پاورپوینت در مورد اضطراب امتحان

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پاورپوینت در مورد اضطراب امتحان

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : پاورپوینت
نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد اسلاید : 22 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 
 

مادسیج ، شبکه آموزشی پژوهشی دانشجویان ایران
Mad sg .com
مادسیج یعنی دهکده علم و دانش ایران!!
اضطراب امتحان: تنظیم کننده :ستار هاشمی
اضطراب حالت هيجاني ناخوشايند و ناشناخته ای است كه معمولا با پريشاني، ترس، تپش قلب، تعريق، سردرد، بي قراري همراه است. اضطراب امتحان وقتی پیش می آید که دانش آموز به توانایی و استعداد خود به خصوص در فصل امتحانات دچار نگرانی می شودو نمی تواند مانند همیشه عملکرد واقعی خود را بروز دهد . همه ما با تجارب اضطراب خصوصا هنگام امتحانات مهم مثل کنکور کم و بیش آشنا هستیم .اگر مقدار این اضطراب کم باشد طبیغی است چون بر کوشش فرد می افزاید ،مشکل زمانی است که از حد طبیعی خارج شده و باعث کاهش عملکرد تحصیلی فرد شود .
علل اضطراب امتحان :
الف ـ عوامل مربوط به خود فرد : مانند پايين بودن اعتماد به نفس، هوش، تمركز ، روش هاي نادرست مطالعه و انتظارات نادرست از خود.
 ب ـ مدرسه و جامعه : انتظارات نامعقول معلمان، والدین ، وجود رقابت بین شاگردان ، سيستم آموزشي حاكم بر مدارس، رواج مدرک گرایی در جامعه .
 ج ـ عوامل خانوادگي چون شيوه تربيتي نادرست والدين، انتظارات سطح بالاي والدين و اعضای خانواده ، مقایسه کردن فرزندان با یکدیگر، فضای عاطفي حاكم بر خانواده، ويژگي هاي شخصيتي والدين و طبقه اقتصادي و اجتماعي .

 

پاورپوینت در مورد اصول و فنون مصاحبه‌هاي شغلی پاورپوینت در مورد اصول و مبانی تربیت بدنی پاورپوینت در مورد اصول برنامه ریزی بهداشتی پاورپوینت در مورد اصول نسخه نویسی