👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پاورپوینت در مورد توسعه رهبري

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پاورپوینت در مورد توسعه رهبري

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : پاورپوینت
نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد اسلاید : 66 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 
 

توسعه رهبري
محمود معظمي
سيد مهدي عراقي
متولد 1331 م قیم وست ونکوور برتیش کلمبیا کانادا، و مالک و سهام دار شرکتهای موفقی در ایران، آمریکا و کانادا می باشد. شرکتهای وی تا به امروز سه بار در دنیا و یکبار در منطقه غرب آمریکا شمالی مقام بیشترین فروش را بدست آورده اند. همچنین وی به عنوان یکی از کار آفرینان موفق سال 2002 در BC شناخته شده است. محمود عصاره رهبري را در Coaching و تغيير نگرش انسانها به خود مي‌داند وی معتقد است، بر خلاف باور عموم، قالب انسانها به دلایل مختلف به قدر کافی خود را دوست نمی دارند و به خود احترام نمی گذارند، به همین دلیل اکثر اوقات به جای دوستی و مهر با خود و دیگران، در حق خود و دیگران و سازمان‌ها دشمنی می ورزند. سمينارهاي وي با نام‌هاي چشم‌ها را بايد شست، مهره مار، هدف، موفقيت و... توجه بسياري از صاحب نظران را به خود جلب كرده‌است.
محمود معظمي
سيد مهدي عراقي
سال‌ها مديريت شركت‌هايي نظير كنتور سازي، و توليپرس و سمت‌هاي اجرايي و مشاوره در شركت‌هايي نظير ماشين سازي اراك، آلومتك، ايران ترانسفو، نفيس نخ، آونگان، ايران‌خودرو، لوله سازي اهواز، قطارهاي مسافري رجا، بيمارستان هاشمي نژاد، و... دست و پنجه نرم كردن با مسائل و مشكلات صنايع و سازمان‌ها او را به اين نتيجه رسانيده‌است كه:
يگانه عامل عدم توسعه يافتگي، مديريت و رهبري سازماني است.
وي در كتاب «كليددر وضعيت روشن» كه حاصل تجربيات ده ساله مديريت در شركت كنتور سازي مي‌باشد مي‌نويسد تعاريف كلاسيك از مديريت، مثل سازماندهي، هدايت، كنترل، هماهنگي، يا هنر انجام كار توسط ديگران ممكن است براي درس دادن و امتحان پس دادن كافي باشند ولي فاقد روح و احساس هستند و حتي خود كلمات بهم جوش نمي‌خورند چه برسد به اينكه با آن بتوان انسان‌ها را براي اينكه يك‌پارچه شوند به هم نزديك كرد.
چند نكته
روش مورد استفاده (نخ و دانه‌هاي تسبيح) و مفاهيم عملياتي
توجه دادن شما به آگاهي‌هايتان
رهبري سازماني و نه بيشتر
اگر مايليد تلفن همراهتان را خاموش كنيد.

 

پاورپوینت در مورد توسعه اقتصادي و برنامه ریزی پاورپوینت در مورد توانمندسازی کسب و کار صنایع کشور پاورپوینت در مورد تفکر و مديريت استراتژيک پاورپوینت در مورد تعریف هموویژلانس واهمیت آن