👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پاورپوینت در مورد تدوین استراتژی شرکت فنرسازی خاور

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پاورپوینت در مورد تدوین استراتژی شرکت فنرسازی خاور

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : پاورپوینت
نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد اسلاید : 16 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 
 

به نام خدا
تدوین استراتژی شرکت فنرسازی خاور
استاد: جناب آقای دکتر حجاریان
ارائه دهنده:
یاسر قاسمی نژاد
مدیریت تکنولوژی دانشگاه علامه طباطبایی
تاریخچه شرکت
شرکت فنرسازی خاور سهامی عام در سال 1356 به منظور ساخت انواع فنر تخت و لایه یدکی کامیونهای سبک و سنگین با ظرفیت سالیانه 6000 تن تاسیس و آغاز به کار کرد. کارخانه این شرکت در زمینی به مساحت 78000 مترمربع احداث و دارای 32000 مترمربع سالن های سوله و ساختمان های اداری در شهر صنعتی ساوه واقع میباشد.
هم اکنون محصولات این شرکت، تامین کننده بخش عمده ای از نیازهای کارخانجات خودروسازی از قبیل ایران خودرو دیزل و سایپا دیزل(برای انواع
ادامه- تاریخچه شرکت
کامیونهای سبک و سنگین) و ایران خودرو و سایپا(برای انواع خودروهای سبک سواری)، شرکت شهاب خودرو(انواع اتوبوسهای شهری و بین شهری) و گروه بهمن(انواع خودروهای باری سبک ونیمه سبک) بوده و در صنایع ریلی تامین کننده بخشی از قطعات راه آهن جمهوری اسلامی ایران و خطوط مترو می باشد. همچنین بخش عمده ای از نیازهای بازار لوازم یدکی انواع کامیون و سایر خودروهای داخلی و خارجی را تامین می نماید.
چشم انداز( (vision
شرکت در 15سال آینده توانایی در هم شکستن فضای رقابتی موجود جهانی را داشته و جزء شرکت برتر خاورمیانه و 10 شرکت برتر در بعد جهانی در جهت افزایش اثربخشها و با هدف بهبود مستمر جهت رضایت ذی نفعان سازمان و محیط زیست.

 

پاورپوینت در مورد تغذيه با شير مادر پاورپوینت در مورد تجزیه و تحلیل شاخص ها پاورپوینت در مورد تب کریمه کنگو پاورپوینت در مورد تاريخچه سيستم عامل هاي مايكروسافت و بررسي آنها