👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پاورپوینت بودجه بندی سرمایه ای

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پاورپوینت بودجه بندی سرمایه ای

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : پاورپوینت
نوع فایل :  powerpoint (..pptx) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد اسلاید : 69 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..pptx) : 
 

حسابداری مدیریت دکتر نیکبخت بودجه بندی سرمایه ای و تصمیم گیری در شرکتهایی با هزینه های تحقیق و توسعه پائین

این مقاله در راستای توسعه روش های بودجه بندی سرمایه ای مورد استفاده در شرکتهای کوچک با تکنولوژی های برتر می باشد. شرکتهای برتر از نظر تکنولوژی به شرکتهایی اطلاق می شود که از در بخش تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کنند .
علاوه بر این نرم افزاری بکار گرفته شده در این شرکتها به عنوان نمونه ای از شدت فعالیت های تحقیق و توسعه در نظر گرفته شده است .
تمرکز این مقاله بر روشهای بکار گرفته شده در شرکتهای کوچک با تکنولوژی بالا جهت ارزیابی سودآوری پروژه های سرمایه گذاری و تخمین هزینه های تامین مالی و تصمیم گیری های مرتبط با ساختار سرمایه ای می باشد .
نتایج تحقیق بر مبنای دو مورد بررسی های انجام شده در شرکتهای فنلاندی است که نشان می دهد که شرکتهای با تکنولوژی های برتر از روشهای بودجه بندی سرمایه ای و روش های تخمین هزینه تامین مالی مشابه با سایر شرکتهای کوچک در سایر صنایع می باشد.هر چند که شرکتهای با تکنولوژی پیشرفته در جستجوی تامین مالی خارجی و داخلی توسط سهامداران می باشد

 

پاورپوینت بررسی تأثیر شبکه های اجتماعی مجازی بر اخلاق تربیتی و فردی کاربران پاورپوینت برنامه نویسی با کامپیوتر پایه پاورپوینت برج خنک کننده نیروگاهی پاورپوینت بحران اقتصاد جهانی